Promosyon Kodu

Promosyon Kodu Nedir?

Promosyon kodu, üye kullanıcıların ve bakiye yüklemesi yapacak kullanıcıların para kazanması için oluşturulmuş bir sistemdir. Bakiye yüklemesi yapacak kişi promosyon kodu kısmına sizin kodunuzu yazarsa siz ve bakiye yüklemesi yapan kullanıcı para kazanır.


Örneklerle ne kadar para kazanabilirsiniz?

Örneğin %2 kendi bonusunuz ve %1 kullanıcı bonusuna sahip olursanız, bakiye yükleyecek kişi 100 TL yükleme yaparsa 1 TL ekstra para kazanır. Sizde 100 TL yükleme yapan kişiden 2 TL kazanırsınız.


Promosyon Kodu İle Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

Promosyon kodunu yakın arkadaşlarınızla veya çevrenizle paylaşarak çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı veya çevrenizi bakiye yüklemeye teşvik etmek. Ne kadar çok arkadaşınız kodunuzu kullanırsa seviyeniz yükselir ve kazandığınız para miktarı artar.


Promosyon Kodu Nasıl Oluşturulur?

Promosyon kodu oluşturmak için siteye giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra profil sayfanıza gidin ve promosyon kodu menüsüne tıklayın. Karşınıza çıkan ekrandan 10 saniye içerisinde istediğiniz promosyon kodunu oluşturabilirsiniz.


Kazandığınız parayı nasıl çekebilirsiniz?

Profilinize girdikten sonra promosyon kodu sekmesine girin. Ardından karşınıza çıkan bölümden en altta bakiye aktarma kısmına, aktarmak istediğiniz parayı yazın ve bakiye aktar butonuna basın. Artık para bakiyenize eklenecektir.