Kullanım Şartları

Bu sözleşme Geri İade Politikası, Satın Alma Sözleşmesini dahil eder. Kullanım Şartları, alışveriş yapan kullanıcı tarafından kabul edilir. Kullanıcı bu sözleşmedeki maddeleri okuduğunu ve itiraz edemeyeceğini de kabul eder.


1.1.SATICI:

Ünvanı: EMR SOSYAL MEDYA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kullanım Şartları


Bir tarafta EMR SOSYAL MEDYA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Bundan sonra “SATICI SİTE” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta -ŞİRKET TARAFINDAN İŞLETİLEN oyunboss.com (Bundan sonra “İnternet Sitesi” olarak anılacaktır) internet adresinde- ürün alımı yapmak üzere “ALICI KULLANICI” tüm özel ve tüzel kişiler arasında aşağıdaki şartlarla işbu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün “ALICI KULLANICILAR” , “İNTERNET SİTESİNE” ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ YAPARAK “KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM” İBARESİNİ SEÇEREK BU SÖZLEŞMENIN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİ PEŞİNEN ve GAYRİKABİLİ RÜCU OLARAK ONAYLADIKLARINI KABUL EDERLER.


Sitemiz (‘İNTERNET SİTESİ’) adresi EMR SOSYAL MEDYA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘ALICI KULLANICI’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken ve siteye kayıt olurken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 


Bu sözleşme de EMR SOSYAL MEDYA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“SATICI SİTE”), alışveriş yapan kullanıcı (“ALICI KULLANICI”), Oyunboss.com (“İNTERNET SİTESİ”) olarak tanımlanmıştır.


Üyelik Şartları


Sitemize kayıt olan “ALICI KULLANICI” 18 yaşından büyük olduğunu kabul ederek kayıt olur. “ALICI KULLANICI” yanlış bilgi dahilinde siteye kayıt olursa “SATICI SİTE” hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder. “SATICI SİTE” , “ALICI KULLANICI”‘ adına hiçbir suçlamayı kabul etmeyeceğini de beyan eder.


Alışveriş Şartları


Sitemizde yapılan tüm alışverişler “SATICI SİTE” sorumluluğundadır. Alışverişten sonra satılan ürün “ALICI KULLANICI” sorumluluğuna geçer.


“ALICI KULLANICI” ürün açıklamasını iyi okuduğunu ve satılan ürünün niteliğini,fiyatını,ödeme şeklini ve aldığı adeti aldığını onaylar.


“ALICI KULLANICI”, “SATICI SİTE” tarafından hazırlanan Geri İade Politikası maddelerini her satın alımda kabul ettiğini onaylar ve itiraz etmez.


“ALICI KULLANICI” fiyatlara itiraz hakkının olmadığını bilir ve satın alım sırasında bunu onaylar.


“ALICI KULLANICI” her ürünün farklı sözleşmelere tabii olabileceğini kabul eder.


Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca “İnternet Sitesi” nden sipariş veren “ALICI KULLANICILAR” ın satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır.


“ALICI KULLANICI” sipariş teslim edildikten sonra “SATICI SİTE” ile ilgili itirazda bulunursa, itirazını Geri İade Politikası ve Kullanım Sözleşmesini okuduğunu ve alışveriş sırasında/kayıt olurken bunları onayladığını kabul eder ve bunların dahilinde itiraz edebileceğini kabul eder.


“SATICI SİTE”, “İNTERNET SİTESİ” üzerinde sattığı tüm ürünleri distribütörlerden temin eder. “ALICI KULLANICI” herhangibi bir itirazla iade veya değişim isterse distribütör değişimi veya iadeyi onaylarsa “İNTERNET SİTESİ” değişim yapabilir. Bunun dışında “İNTERNET SİTESİ” kesinlikle değişim veya iade yapmakla yükümlü değildir. “SATICI SİTE” satış sonrası üründe oluşacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez.


“ALICI KULLANICI” , “İNTERNET SİTESİ” kategorilerinden Hesap kategorisinin ikinci el hesaplar olduğunu bilir ve satın almadan önce bunu bildiğini kabul eder. İkinci el hesapların daha önce başka sahipleri olduğunu ve onlar tarafından kullanıldığını “ALICI KULLANICI” kabul eder ve hesap kategorisinden aldığı üründe bir sıkıntı çıkması halinde hiçbir şekilde itiraz etmeyeceğini de kabul eder.


Kullanım Şartları


Siteye kayıt olan her kullanıcı kendisini “ALICI KULLANICI” olarak kabul eder.


“ALICI KULLANICI”, sitedeki tüm faaliyetlerini Kullanım Sözleşmesi diğer adıyla Kullanım Şartlarını okuyarak yaptığını kabul eder.


“ALICI KULLANICI” bu sözleşmeye Geri İade Politikasının da dahil olduğunu kabul eder.


“ALICI KULLANICI” bu sözleşmeye Satın Alma Sözleşmesinin de dahil olduğunu kabul eder.


“SATICI SİTE” sözleşmeyi gerektiğinde değiştirebileceğini beyan eder ve “ALICI KULLANICI” bunu kabul eder.


“SATICI SİTE”, siteye ait olan yazıların,fotoğrafların ve sitede bulunan her şeyin sahibidir. “ALICI KULLANICI” tarafından izinsiz alınması durumunda “ALICI KULLANICI” üyeliği durdurulur ve gerektiğinde yükümlü mahkemeye bildirilir.


“ALICI KULLANICI”


Kişisel Veriler Politikası

"SATICI SİTE" hiçbir kredi kartı bilgisini bünyesinde tutmayacağını açıkça bildirir.

"SATICI SİTE" kullanıcı verilerini kendi sunucularında barındırdığını ve ticari amaçlı hiçbir şekilde başka bir kuruma satılmayacağını bildirir.


Site İçi Bakiye Yönetim Politikası

"ALICI KULLANICI" bakiye yükleme sistemini alışveriş yapmak için kullandığını bilir ve kabul eder.

"ALICI KULLANICI" bakiye yükledikten sonra alışveriş yaparsa bakiye iade edilmez.

"ALICI KULLANICI" kullandığı bakiyenin site içi bakiye yani sanal bakiye olduğunu bilir ve gerçek paraya çeviremeyeceğini kabul eder.


Fiyatlandırma Politikası


Fiyatlar “SATICI SİTE tarafından belirlenir.


“SATICI SİTE” tüm fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.


Fiyatlar istenilen hedefler ve kar marjı çerçevesinde şekillenir.


Sipariş İptal Koşulları


“ALICI KULLANICI” siparişi teslim edilmeden önce sipariş ettiği ürünü, hizmeti veya para ödediği şeyi iade edebilir.


“ALICI KULLANICI” bu maddenin Geri İade Politikasıyla bağlantılı olduğunu bilir.


İptali onaylama hakkına sahip tek yetkili “SATICI SİTE”dir.


İade Politikası,Şartları ve Koşulları


Geri iadesi istemenin birinci koşulu ürünün “ALICI KULLANICI” hesabına teslim edilmemiş olmasıdır.


“ALICI KULLANICILAR” ın şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca “İnternet Sitesi” nden sipariş veren “ALICI KULLANICILAR” ın satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.


“ALICI KULLANICI” hesabına teslim edilen ürün eğer “hesap” kategorisinde ise “ALICI KULLANICI” bir itiraz hakkına sahiptir. “ALICI KULLANICI” itirazı “SATICI SİTE” tarafından değerlendirir ve karar verir. “SATICI SİTE” geri iade hakkını saklı tutar ve onaylamak zorunda değildir.


“ALICI KULLANICI” hiçbir tek kullanımlık lisans kodu yani keylerin iade hakkına sahip değildir ve bunu onaylar.


“ALICI KULLANICI” ürünün satın alımının üzerinden 1 hafta (bir hafta) geçmesi durumunda iade hakkında sahip olmadığını kabul eder.


Ürün satın alım sırasında video çekimi yapılmazsa Oyunboss.com iade ve değişim yapmaz. Video çekimi yapmak zorunludur.


“ALICI KULLANICI” video çekmeyi unutur ve yine de değişim için başvurursa ve “İNTERNET SİTESİ” bunu onaylarsa değişim yapılabilir. “İNTERNET SİTESİ” kararını olumsuz yönde kullanma yetkisine sahiptir.

"ALICI KULLANICI" site içerisine yüklediği bakiyeyi gerçek paraya çeviremeyeceğini kabul eder. Hiçbir şekilde geri talepte bulunmaz.

"ALICI KULLANICI" site içerisindeki bakiye ile sadece bu site üzerinden alışveriş yapabileceğini bilir.


Fesih


“SATICI SİTE” sitedeki tüm sözleşmeleri sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.


“ALICI KULLANICI” “SATICI SİTE” nin bu fesih hakkını kabul eder.


UYUŞMAZLIKLAR VE ÇÖZÜMÜ


Tüm uyuşmazlıklar maddelerce çözümlenmiştir. Bunlar dışında uyuşmazlığı olan ve itiraz etmek isteyen kişi site yönetimi ile iletişim kurmalı ve sorunun devam etmesi halinde hukuki süreç başlatma hakkına sahiptir.