İndirim İsteme Sistemi

İndirim İsteme Sistemi Özeti

İstediğiniz oyunun sayfasına girdikten sonra indirim isteme butonuna tıklarsanız, oyun için indirim istemiş olursunuz. En çok indirim istenen oyunlar her hafta pazar günü sistem tarafından otomatik olarak indirime sokulur. %90'a varan indirimlerle istediğiniz oyunları daha ucuza satın alabilirsiniz.


İndirim İsteme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Her kullanıcının haftalık olarak 10 adet indirim isteme hakkı vardır. Aynı oyun için birçok kez indirim istemesi yapabilirsiniz. Adet olarak en çok indirim istenen oyunlar, Oyunboss ekibinin özel geliştirdiği algoritma sayesinde hiçbir insan eli değmeden otomatik olarak indirime girer. Her hafta pazar günü başlayan indirimler diğer hafta pazar gününe kadar devam eder. Her hafta en çok indirim istenen 10 oyun indirime girer.


Daha Önce Oluşturduğum İndirim İsteklerini Nereden Görebilirim?

Yaptığınız indirim isteklerinizi görmek için hesabım sayfasından indirim isteklerim menüsüne tıklayın. Karşınıza bu zamana kadar yaptığınız tüm indirim istekleri gelecektir. Hızlı gitmek için tıkla


İndirim İsteğini İptal Edebilir Miyim?

Hayır. Yaptığınız indirim isteğini iptal edemezsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda siz değerli kullanıcılarımızdan böyle istek gelirse iptal etme seçeneği aktif olabilir.