Hakkımızda

Oyunboss.com Kimdir?

Oyunboss.com oyun hesapları, oyun kodları ve son kullanıcının istediği ürünleri satmakla görevli oyuncu dostu bir e-ticaret sitesidir.


Hakkımızda

Oyunboss, 2019 yılında sektöre ilk adımını attı. Yıllar boyunca edinilen oyun sektörü tecrübesini bir çatı altında toplamak için Oyunboss ekibi kuruldu. Oyunboss ekibi her zaman oyuncuyu memnun etmek için çabalayan Türkiye oyun sektöründeki rakipsiz bir oyun satış sitesidir. Pahalı oyun fiyatlarından şikayetçi olarak ürünleri direkt oyun sahiplerinden alarak fiyatları çok büyük ölçüde düşürmeyi başaran Oyunboss ekibi fiyat konusunda en iyi seçeneği sunmakla görevlidir.


Misyon

Pahalı oyun fiyatlarından çoğu oyuncunun şikayetçi olması üzerine Oyunboss kuruldu. Kitlemiz tüm oyuncuları kapsamakla birlikte bazı oyuncu gruplarını daha fazla kapsamaktadır. Oyun hesaplarını kullanıcıdan uygun fiyata alıp veya oyun sahiplerinden oyunu düşük ücretlerle alıp ufak bir komisyonla hesaba veya oyuna sahip olmak isteyen son kullanıcıya ulaştırmak faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır.


Vizyon

 Oyuncu topluluğuna en iyi hizmeti sunmak bizim ana hedefimizdir. Dünya üzerindeki çok büyük oyuncu topluluğuna uygun fiyatlı oyunları sunan alanında birinci site olmak bizim vizyonumuzdur. Başta Türkiye üzerindeki oyuncuların uygun fiyatlı oyun almasını sağlamak, cep yakmayan fiyatlar belirlemek temel hedefimizdir ve gelecekte de bu politikayla satışlara devam edeceğiz.