Kullanım Sözleşmesi ve Şartları

Bu sözleşme Geri İade Politikası, Satın Alma Sözleşmesini dahil eder. Kullanım Şartları, alışveriş yapan kullanıcı tarafından kabul edilir. Kullanıcı bu sözleşmedeki maddeleri okuduğunu ve itiraz edemeyeceğini de kabul eder.

Kullanım Şartları

Sitemiz (‘site’) www.oyunboss.com adresi Oyunboss firmasının (Firma) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken ve siteye kayıt olurken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. 

Bu sözleşme de Oyunboss.com (“SATICI SİTE”), alışveriş yapan kullanıcı (“ALICI KULLANICI”) olarak tanımlanmıştır.

Üyelik Şartları

Sitemize kayıt olan “ALICI KULLANICI” 18 yaşından büyük olduğunu kabul ederek kayıt olur. “ALICI KULLANICI” yanlış bilgi dahilinde siteye kayıt olursa “SATICI SİTE” hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder. “SATICI SİTE” , “ALICI KULLANICI”‘ adına hiçbir suçlamayı kabul etmeyeceğini de beyan eder.

Alışveriş Şartları

Sitemizde yapılan tüm alışverişler “SATICI SİTE” sorumluluğundadır. Alışverişten sonra satılan ürün “ALICI KULLANICI” sorumluluğuna geçer.

“ALICI KULLANICI” ürün açıklamasını iyi okuduğunu ve satılan ürünün niteliğini,fiyatını,ödeme şeklini ve aldığı adeti aldığını onaylar.

“ALICI KULLANICI”, “SATICI SİTE” tarafından hazırlanan Geri İade Politikası maddelerini her satın alımda kabul ettiğini onaylar ve itiraz etmez.

“ALICI KULLANICI” fiyatlara itiraz hakkının olmadığını bilir ve satın alım sırasında bunu onaylar.

“ALICI KULLANICI” her ürünün farklı sözleşmelere tabii olabileceğini kabul eder.

Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca “İnternet Sitesi” nden sipariş veren “ALICI KULLANICILAR” ın satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır.

“ALICI KULLANICI” sipariş teslim edildikten sonra “SATICI SİTE” ile ilgili itirazda bulunursa, itirazını Geri İade Politikası ve Kullanım Sözleşmesini okuduğunu ve alışveriş sırasında/kayıt olurken bunları onayladığını kabul eder ve bunların dahilinde itiraz edebileceğini kabul eder.

Kullanım Şartları

Siteye kayıt olan her kullanıcı kendisini “ALICI KULLANICI” olarak kabul eder.

“ALICI KULLANICI”, sitedeki tüm faaliyetlerini Kullanım Sözleşmesi diğer adıyla Kullanım Şartlarını okuyarak yaptığını kabul eder.

“ALICI KULLANICI” bu sözleşmeye Geri İade Politikasının da dahil olduğunu kabul eder.

“ALICI KULLANICI” bu sözleşmeye Satın Alma Sözleşmesinin de dahil olduğunu kabul eder.

“SATICI SİTE” sözleşmeyi gerektiğinde değiştirebileceğini beyan eder ve “ALICI KULLANICI” bunu kabul eder.

“SATICI SİTE”, siteye ait olan yazıların,fotoğrafların ve sitede bulunan her şeyin sahibidir. “ALICI KULLANICI” tarafından izinsiz alınması durumunda “ALICI KULLANICI” üyeliği durdurulur ve gerektiğinde yükümlü mahkemeye bildirilir.

Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlar “SATICI SİTE tarafından belirlenir.

“SATICI SİTE” tüm fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.

Fiyatlar istenilen hedefler ve kar marjı çerçevesinde şekillenir.

Sipariş İptal Koşulları

“ALICI KULLANICI” siparişi teslim edilmeden önce sipariş ettiği ürünü, hizmeti veya para ödediği şeyi iade edebilir.

“ALICI KULLANICI” bu maddenin Geri İade Politikasıyla bağlantılı olduğunu bilir.

İptali onaylama hakkına sahip tek yetkili “SATICI SİTE”dir.

İade Politikası,Şartları ve Koşulları

Geri iadesi istemenin birinci koşulu ürünün “ALICI KULLANICI” hesabına teslim edilmemiş olmasıdır.

“ALICI KULLANICILAR” ın şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca “İnternet Sitesi” nden sipariş veren “ALICI KULLANICILAR” ın satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.

“ALICI KULLANICI” hesabına teslim edilen ürün eğer “hesap” kategorisinde ise “ALICI KULLANICI” bir itiraz hakkına sahiptir. “ALICI KULLANICI” itirazı “SATICI SİTE” tarafından değerlendirir ve karar verir. “SATICI SİTE” geri iade hakkını saklı tutar ve onaylamak zorunda değildir.

“ALICI KULLANICI” hiçbir tek kullanımlık lisans kodu yani keylerin iade hakkına sahip değildir ve bunu onaylar.

“ALICI KULLANICI” ürünün satın alımının üzerinden 1 hafta (bir hafta) geçmesi durumunda iade hakkında sahip olmadığını kabul eder.

Ürün satın alım sırasında video çekimi yapılmazsa Oyunboss.com iade yapmaz. Video çekimi yapmak zorunludur.

Fesih

“SATICI SİTE” sitedeki tüm sözleşmeleri sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

“ALICI KULLANICI” “SATICI SİTE” nin bu fesih hakkını kabul eder.

UYUŞMAZLIKLAR VE ÇÖZÜMÜ

Tüm uyuşmazlıklar maddelerce çözümlenmiştir. Bunlar dışında uyuşmazlığı olan ve itiraz etmek isteyen kişi site yönetimi ile iletişim kurmalı ve sorunun devam etmesi halinde hukuki süreç başlatma hakkına sahiptir.